MORA: „Spolu to zvládneme, jak již 195 let!“

Školní stravování nefunguje. Kantýny, jídelny i restaurace buď omezeně, nebo také ne. Všichni se ocitáme v nové situaci, kdy je ale stále potřeba zajistit chod domácnosti, péči o nejbližší a pokud možno také o sebe sama. Ikonická česká značka domácích spotřebičů spouští projekt „Spolu to zvládneme, jak již 195 let!“ s každodenní inspirací pro všechny stránky života, především prostřednictvím svého webu a Facebooku.

Spolu to uvaříme, spolu to upečeme.

Dost možná, že se velmi brzy ocitnete ve stavu, kdy svá oblíbená jídla, která často mívají v rodinách svérázné přezdívky, nebo dokonce jen čísla jako kódy, vyčerpáte. Jenže dobře a vyváženě jíst se musí každý den, zvlášť když jsou v rodině děti nebo lidé s nejrůznějšími speciálními stravovacími potřebami. Zabodujte s vyzkoušenými recepty na rychlá, chutná a zdravá jídla, která najdete pro každý den i s podrobným návodem a někdy i s videem na stránce Spolu to zvládneme.

Autory receptů jsou profesionální kuchaři, sportovkyně a mámy Katka Neumannová a Hanka Kynychová, a také food blogerka Live With Anny. Řada receptů pochází ale také od samotných zákazníků. Takže o nápady nebudete mít nouzi a zcela jistě sklidíte za své výkony potlesk, protože recepty jsou skutečně prověřené životem. Už cítíte, jak voní čerstvé domácí rohlíky od Anny? A slyšíte to křupnutí, když se do nich prvně u vás doma zakousnete?

Pokud tápete ohledně techniky, a třeba pečení pro vás znamená jen nastavit teplotu a hlídat čas, naučíte se něco nového: jak využít vymožeností, které ve spotřebičích dřímají, ale vlastně jste je nikdy nepoužili. Takže se z vás možná stanou mistři kuchyně, i když jste si doposud s vařením a pečením moc netykali.

A naopak zapálení kuchaři zase třeba objeví, že mohou experimentovat víc, než čekali. Věděli jste, že nové kombinované trouby MORA zvládnou zavařování, rozmrazování, ohřev hotového jídla i předehřívání talířů či šálků? A že se hodí na výrobu domácího jogurtu a třeba i sušení hub? Nemluvě o pečení na několika úrovních zároveň, aniž by došlo k mísení vůní a chutí. To až budete péci ty báječné Anniny rohlíky a její fantastickou pizzu. Možná, že jste netušili, že trouby MORA mají také speciální programy na pečení chleba nebo také různých druhů masa – třeba řízků, kotlet, žebírek či drůbeže – včetně pozvolného pomalého pečení technikou sous vide. Nechybí ani grilování, a možné je i vaření v páře ve vlastních parních nádobách (ty nejsou součástí trouby).

Spolu si zacvičíme.

Nejen proto, že je to zdravé, ale také abychom udělali i něco pro sebe a odměnili se dobrým pocitem. MORA dlouhodobě spolupracuje s Hankou Kynychovou, sympatickou a charismatickou cvičitelkou aerobiku a mámou početné rodiny. Vedle toho, že se Hanka dělí o své oblíbené recepty, také připravila celou řadu užitečných cviků, které v pohodě zvládnete i v kuchyni. Třeba když čekáte, než se vám začne vařit voda na špagety. A připojit se mohou i děti a další členové rodiny. I kuchyně se tedy může v této době proměnit v malé fitness centrum, které navíc funguje zdarma.

Užitečné rady, tipy a triky.

I když je všechno trochu jinak, Velikonoce se blíží. Přesto, že se letos nebudeme scházet v širším kruhu, vařit a péct se bude, a děti se už teď těší na tradice spojené s tímto významným svátkem. Jednou z nich je i pletení pomlázky. Jak na to, ukáže na novém webu oblíbená food blogerka Live With Anny. 

Nevíte, jak vyčistit troubu? K čemu jsou dobré teleskopické výsuvy? Jestli je lepší sklokeramická nebo indukční varná deska? Podle čeho vybrat ohřívač vody? Žádný problém. I tohle a mnoho dalšího na webu najdete. Takže spolu s MOROU to určitě zvládnete!

MORA. Plná života
MORA je s vámi už 195 let – spolu to zvládneme!

MORA a příjemné chvíle s rodinou patří dohromady. A protože dobré jídlo a pečení je něco, co ve většině rodin nemůže chybět, přichází MORA s celoroční akcí, kdy zákazníci získají při koupi jakékoliv vestavné trouby MORA 10 balení pšeničné celozrnné mouky zdarma až domů. Navíc, od 9. 3. do konce května, získají zákazníci při koupi vybraného setu trouby a varné desky kvalitní myčku MORA za polovinu ceny.


MORA navíc právě spouští k aktuální situaci na svém webu a Facebooku projekt s názvem „Jsme s vámi už 195 let – spolu to zvládneme“. Každý den tak přináší osvědčený recept na chutné, rychlé a levné jídlo. A také třeba tipy na domácí cvičení od ambasadorek značky MORA, Hanky Kynychové a Kateřiny Neumannové a mnoho dalších rad a triků, jak zvládnout každodenní život i novou situaci. Nebudou chybět ani oblíbené soutěže o hodnotné ceny – třeba aktuální soutěž o nejlepší rodinný recept, v níž ti nejlepší vyhrají malé kuchyňské spotřebiče!

Bezplatná zákaznická linka
800 105 505
Každý pracovní den 8.00 - 16.00 h
Hledáte svého nejbližšího prodejce nebo naši značkovou prodejnu?
Zobrazit mapu