Kolikrát jste se jí toužili dotknout? Se mnou můžete!

Vaření nikdy nebylo jednodušší, k dokonalému jídlu dnes stačí už jen dotyk. Nová generace varných desek české značky MORA přišla v březnu s inovovanými funkcemi, které vám pomohou dosáhnout perfektního výsledku.

Vaření nikdy nebylo jednodušší

Nová generace varných desek MORA představuje sklokeramické vestavné varné desky s třemi možnostmi hran. Novinkou je moderní intuitivní dotykové ovládání, které ještě více ulehčí vaření. Teplotu a jednotlivé funkce nastavíte snadno a rychle jen jedním dotykem! Samozřejmostí je dětská bezpečnostní pojistka, která udrží dětské ručky v bezpečí.

Mezi další praktické funkce, které ulehčí vaření, patří nepochybně také Stop&Go. Umožňuje okamžité dočasné zastavení vámi nastavených parametrů vaření a při opětovném spuštění pokračuje přesně tam, kde jste skončili. Nemáte dostatek času, ale potřebujete připravit rychlou večeři? Aktivujte funkci Sprint, která rychle navýší výkon až o 40 %. Pokud neplánujete stolovat hned a nechcete, aby vám jídlo vychladlo, určitě vyzkoušejte funkci StayWarm, která udržuje teplotu 70° C. A abyste se po vaření nemuseli namáhat zdlouhavým uklízením, pokud vám z hrnce něco přeteče, vyhněte se tomuhle riziku s pomocí funkce BoilControl.

Varná deska pro každého

Z nové generace varných desek MORA si vyberete, ať už žijete v domácnosti sami nebo ve velké rodině. K dispozici je široký sortiment typů hran, ale i možností rozložení varných zón. Například sklokeramická vestavná varná deska VDST 641 X má až 4 Hi-Light varné zóny, které ušetří místo i množství času. Umožňují rychlé vaření v nádobách různých materiálů a velikostí. Jakýkoliv pokrm zvládnete připravit na těchto zónách v krátkém čase a za efektivních podmínek provozu.

Pokud často vaříte ve velkých hrncích, které se nevejdou na běžnou varnou desku, nepochybně oceníte FlexiZónu. Tou disponuje například sklokeramická varná deska VDST 647 FF. Zóna je rozdělená na několik okruhů různých velikostí, které si následně můžete aktivovat podle velikosti hrnců.

Bezplatná zákaznická linka
800 105 505
Každý pracovní den 8.00 - 16.00 h
Hledáte svého nejbližšího prodejce nebo naši značkovou prodejnu?
Zobrazit mapu