Poradna Chladničky

Potřebujete-li vybavit domácnost vestavnou chladničkou, nová generace spotřebičů MORA přináší maximálně efektivní chladničky, které pomohou ušetřit rodinný rozpočet.

Hlavní přednosti  chladniček MORA

Energeticky úsporné vestavné chladničky MORA mají energetickou třídu A+ nebo A++, takže šetří rodinný rozpočet. MORA nabízí 2 modely kombinovaných chladniček a jeden „jednodveřový“ model chladničky, kterou oceníte v menších domácnostech. Výhodou nové generace chladniček MORA je do detailu promyšlené vnitřní uspořádání, včetně speciálních zásuvek: FreshBox udržuje potraviny (např. maso, sýry, ryby) déle čerstvé při teplotě okolo 3° C, VitaBox poskytuje dostatek prostoru a optimální podmínky pro ukládání ovoce a zeleniny, pro extra velké kusy potravin je v mrazničce připraven MaxiBox. Na vás už je jen zaplnit jednotlivé zásuvky čerstvými potravinami. Automatické odmrazování chladícího prostoru je samozřejmostí. Díky této technologii dochází k omezení tvorby námrazy v chladící části chladničky. Takže pracné a zdlouhavé odmrazování je už minulostí.

Proč si vybrat chladničku MORA?

Uchovávejte potraviny v chladničce tak, aby dlouho vydržely čerstvé

Uchovávejte potraviny v chladničce tak, aby dlouho vydržely čerstvé

Správné skladování potravin chladničce dokáže zajistit prodloužení jejich čerstvosti a ušetřit i místo. Z

Přečíst článek

Nová chladnička MORA s beznámrazovým systémem NoFrost vás zbaví starostí s odmrazováním

Nová chladnička MORA s beznámrazovým systémem NoFrost vás zbaví starostí s odmrazováním

Kolikrát v životě jste stáli jak zamrzlí? Se mnou se vám to nestane! S novou chladničkou MORA s technologií NoFrost se námraze jednou provždy vyhnete!

Přečíst článek

Bezplatná zákaznická linka
800 105 505
Každý pracovní den 8.00 - 16.00 h
Hledáte svého nejbližšího prodejce nebo naši značkovou prodejnu?
Zobrazit mapu