Poradna Myčky nádobí

Dáváte přednost vestavným nebo radši volně stojícím myčkám? Šířce 60 nebo 45 cm? Mezi novou generací myček MORA najdete různá provedení i rozměry, ze kterých si určitě vyberete.

Hlavní přednosti nových myček nádobí MORA

Nedílnou součástí jsou tři flexibilní úložné koše, včetně praktické velké zásuvky na příbory, ve kterých se perfektně umyje a usuší až 16 sad nádobí najednou! Kromě kapacity je důležitým kritériem výběru správné myčky nádobí množství funkcí. Nové modely MORA nabízejí například ½ program nebo mimořádně praktický, rychlý 20minutový program. Díky funkci odložený start je možné naprogramovat automatické zapnutí myčky až 24 hodin předem a čas mytí ideálně přizpůsobit chodu domácnosti. Vítanou flexibilitu přináší programy mytí od rychlého intenzivního SpeedWash až po úsporný ECO program s minimální spotřebou vody a energie. Důmyslný systém AquaStop hlídá jakýkoliv únik vody v průběhu mytí.

MYTÍ NÁDOBÍ
Víte, jaké nádobí nedávat do myčky? Některé věci v ní zničíte

Kvalitní myčka nádobí je nedocenitelný pomocník. Jsou ale některé věci, které byste do ní skutečně dávat neměli!

Přečíst článek
PORADNA
Jak by mělo vypadat ideální rozmístění spotřebičů v kuchyni?

Konkrétní uspořádání spotřebičů se může lišit, záleží na ergonomii a prostorových možnostech dané kuchyně. Jsou ale obecné standardy, kterých je dobré se držet.

Přečíst článek
MYTÍ NÁDOBÍ
Vlastnosti myček nádobí MORA

Přehled vychytaných vlastností vestavných a samostatně stojících myček MORA.

Přečíst článek
Bezplatná zákaznická linka
800 105 505
Každý pracovní den 8.00 - 16.00 h
Hledáte svého nejbližšího prodejce nebo naši značkovou prodejnu?
Zobrazit mapu