Poradna Myčky nádobí

Dáváte přednost vestavným nebo radši volně stojícím myčkám? Šířce 60 nebo 45 cm? Mezi novou generací myček MORA najdete různá provedení i rozměry, ze kterých si určitě vyberete.

Hlavní přednosti nových myček nádobí MORA

Nedílnou součástí jsou tři flexibilní úložné koše, včetně praktické velké zásuvky na příbory, ve kterých se perfektně umyje a usuší až 16 sad nádobí najednou! Kromě kapacity je důležitým kritériem výběru správné myčky nádobí množství funkcí. Nové modely MORA nabízejí například ½ program nebo mimořádně praktický, rychlý 20minutový program. Díky funkci odložený start je možné naprogramovat automatické zapnutí myčky až 24 hodin předem a čas mytí ideálně přizpůsobit chodu domácnosti. Vítanou flexibilitu přináší programy mytí od rychlého intenzivního SpeedWash až po úsporný ECO program s minimální spotřebou vody a energie. Důmyslný systém AquaStop hlídá jakýkoliv únik vody v průběhu mytí.

MYTÍ NÁDOBÍ

Kvalitní myčka nádobí je nedocenitelný pomocník. Jsou ale některé věci, které byste do ní skutečně dávat neměli!

Přečíst článek

PORADNA

Konkrétní uspořádání spotřebičů se může lišit, záleží na ergonomii a prostorových možnostech dané kuchyně. Jsou ale obecné standardy, kterých je dobré se držet.

Přečíst článek

MYTÍ NÁDOBÍ

Přehled vychytaných vlastností vestavných a samostatně stojících myček MORA.

Přečíst článek

Bezplatná zákaznická linka
800 105 505
Každý pracovní den 8.00 - 16.00 h
Hledáte svého nejbližšího prodejce nebo naši značkovou prodejnu?

Zobrazit mapu