Vlastnosti myček nádobí MORA

Myčky MORA jsou nejefektivnější ve spotřebě energie, mytí a sušení.

Nové myčky MORA

Nové myčky MORA jsou navrženy tak, aby splňovaly přísné požadavky na energetickou třídu, sušení a mytí. Jsou klasifikovány ve třídě A+++, A++. Je to důkaz toho, že myčky MORA jsou nejefektivnější ve spotřebě energie, mytí a sušení.

Nové myčky MORA

Program poloviční náplň

Tento program vám umožní využívat myčku jen s polovičním naplněním nádobí. Nemusíte tak čekat, až bude myčka plná. Tento program oceníte například při návštěvě hostů, kdy vám najednou bude chybět čisté nádobí. Spotřeba vody a energie je při ½ programu podstatně nižší a doba mytí je kratší.

ECO program

Úsporný ECO program vám umožňuje s minimální spotřebou vody zachovat ten nejlepší výsledek mytí a spotřeby energie.

Program odložený start

Tato funkce vám umožní naprogramování zapnutí myčky až 24 hodin předem (v závislosti na modelu). Vy takto můžete využít například výhodných nočních tarifů za elektřinu, nebo si automaticky zapnout myčku v čase, který vám nejvíce vyhovuje.

Total AQUA STOP

Díky bezpečnostní funkci Total AquaStop můžete myčku nechat v provozu přes noc i jindy naprosto bez dohledu. V případě úniku vody anebo zatopení funkce Total AquaStop automaticky odstaví přívod vody, zatímco čerpadlo vypumpuje vodu z nádrže myčky ven. Funkce Total AquaStop zůstává trvale aktivní po celou dobu životnosti přístroje.

16 jídelních souprav

Myčky na nádobí nabízí dostatek prostoru pro všechny vaše potřeby. Tři koše umožňují mytí až 16ti sad nádobí najednou. Naprostá variabilita vnitřního uspořádání umožňuje mytí různých předmětů, obsluha je snadná a mycí výkon je vynikající.

Funkce SušeníPlus

Po dokončení mycího cyklu se dvířka myčky automaticky pootvírají, aby mohla odejít zbytková pára. Takto smí na nádobí proudit čerstvý vzduch, aby mohly umyté předměty jako plastové talíře úplně oschnout. Vynikající na rychlé osušení při nízké spotřebě energie.

Nastavitelné koše

Koše jsou vybaveny barevnými pohyblivými prvky a přizpůsobitelným rozložením košů pro snadné nakládání. Skutečně jednoduchý systém nastavení košů ve třech úrovních umožňuje, aby se vešly i ty největší hrnce a talíře. Nosníky ve spodním koši lze snadno sklopit, abyste získali více prostoru pro větší předměty. Příbory můžete perfektně zorganizovat ve speciálním zásobníku. Kusy příborů jsou umístěny odděleně tak, aby nedošlo k poškrábání a mohli dokonale vyschnout. Každý detail je pečlivě navržen tak, aby manipulace byla tak jednoduchá, jak je to jen možné.

Senzor čistoty vody

Čidlo jakosti vody sleduje čistotu vody tak dlouho, dokud voda nebude zcela zbavená nečistot. Výsledkem je významně snížená spotřeba vody při mytí lehce znečištěného nádobí a současně vždy dosažení dokonalých mycích účinků.

AUTO programy

Někdy potřebujete skleněné nádobí jen opláchnout, jindy je vaše myčka plná hrnců z nedělního oběda. Moderní senzorová technologie vždy upraví program mytí nádobí pro optimální spotřebu energie a vody. Nepotřebujete speciální programy pro sklo nebo intenzivní čištění - jeden program se přizpůsobí všem vašim potřebám.

Program RychléMytí

Rychlý 20minutový program RychléMytí umyje Vaše nádobí jen za několik minut. Ideální když máte doma více hostů a nebo, když spěcháte na víkend. Program nádobí perfektně umyje a vám ušetří čas.

Přívod horké vody

Myčky nádobí MORA můžete místo studené vody připojit k horké vodě (s teplotou max. 60 – 70 °C – dle konkrétního modelu). Když si vyberete přívod horké vody, zkrátíte tak čas trvání programu a snížíte spotřebu energie myčky. Řešení pro vaši rodinu šetrné k životnímu prostředí a vašemu rozpočtu.

Bezplatná zákaznická linka
800 105 505
Každý pracovní den 8.00 - 16.00 h
Hledáte svého nejbližšího prodejce nebo naši značkovou prodejnu?
Zobrazit mapu