Poradna Odsavače par

Odsavače par MORA nové generace se postarají o čistý vzduch v kuchyni bez nepříjemných výparů a zápachu, ať už se pustíte do přípravy jakéhokoliv jídla. A nejen to! Díky vytříbenému modernímu designu se stanou ozdobou kuchyně. Bonusem je vysoký výkon, nízká hlučnost, jednoduché ovládání.

Hlavní přednosti nových digestoří MORA

Podle vašich preferencí a dispozic kuchyně zvolíte komínový, vertikální, ostrůvkový, teleskopický nebo podstavný odsavač. Značka MORA jako jediná na trhu nabízí odsavač, který má až 7 možností odtahů a je vhodný především do panelových bytůKovové filtry proti mastnotám se nemusí vyměňovat a v případě jejich nasycení mastnotami je stačí umýt ve dřezu nebo v myčce. K dispozici je praktické tlačítkové ovládání, elegantní dotykové ovládání a posuvné ovládání. LED osvětlení umožňuje perfektní přehled o dění na varné ploše. Nastavitelná rychlost odsávání.

Jak vybrat odsavač par

Vaření a pečení

Jak vybrat odsavač par

Kvalitní odsavač par eliminuje veškeré nepříjemné výpary a pachy při vaření a zároveň předchází tvorbě plísní. Poradíme vám, jak vybrat tu správnou digestoř.

Přečíst článek

Nové odsavače MORA

Nové odsavače MORA

Odsavače par nové konstrukce se štěrbinovým odsáváním čistí vzduch velmi efektivně a jejich šikmý tvar je povedený z pohledu ergonomie i designu 

Přečíst článek

Odsavač par MORA je TOP produktem roku 2017 podle preferencí nakupujících na Heureka.cz

Odsavač par MORA je TOP produktem roku 2017 podle preferencí nakupujících na Heureka.cz

Nezávislý nákupní rádce Heureka.cz zveřejnil žebříček nejoblíbenějších produktů dle preferencí spotřebitelů v České republice a vítězem kategorie Digestoře a Top produktem roku 2017 se stal odsavač par MORA OV 680 G!

Přečíst článek

Bezplatná zákaznická linka
800 105 505
Každý pracovní den 8.00 - 16.00 h
Hledáte svého nejbližšího prodejce nebo naši značkovou prodejnu?
Zobrazit mapu