Nové odsavače MORA

Představujeme vám odsavače par nové konstrukce se štěrbinovým odsáváním.

Nová konstrukce se štěrbinovým odsáváním

Odsavače par nové konstrukce se štěrbinovým odsáváním čistí vzduch velmi efektivně a to i bez ztráty výkonu. Šikmý tvar odsavače umožňuje nejen velmi efektivní sání, ale především oceníte ergonomické řešení tvaru odsavače. Nový tvar umožňuje velmi praktickou a pohodlnou obsluhu a manipulaci nad pracovní deskou.

Přednosti nových odsavačů

  • Nový design - sjednocené ovládání s troubami

  • Výkon odsavače 720 m3/h

  • Snadné a logické ovládání

  • Vysoká kvalita komponentů

  • Extra funkce 24h - čistý vzduch a svěží domov

  • Automatická signalizace kontroly filtru

ergonomický, šikmý tvar digestoře MORA
Nový design, praktická a pohodlná obsluha

Nové konstrukční řešení odsavače umožňuje pohodlnou obsluhu a manipulaci nad pracovní deskou. Nemusíte se tak obávat nepříjemného kontaktu vaší hlavy s odsavačem. Nový šikmý tvar také zaručuje velmi efektivní sání, kdy vás neobtěžují nepříjemné výpary. Výpary jsou díky šikmému tvaru a štěrbinovému odsávání efektivně odváděny z kuchyně.

Přednosti štěrbinového sání

Nový šikmý tvar zaručuje velmi efektivní sání. Od klasických "rovných" odsavačů, jsou výpary díky šikmému tvaru a štěrbinovému odsávání efektivně odváděny k zadní části hrany odsavače. Tímto se výrazně omezí nepříjemný kontakt výparů s vašim obličejem.

Velmi pohodlné ovládání

Opravdu snadno a rychle poznáte, kterou funkci chcete použít. Po dotyku se požadovaný symbol červeně rozsvítí, a vy tak jasně vidíte, která funkce je právě v provozu.

Všechny ovládací symboly jsou umístěny pod sklem. Čelní plocha je celá rovná, hladká a bez tlačítek.

Nemusíte se obávat pracného čištění. Sklo stačí pouze snadno setřít.

Speciální funkce Power Boost

Pomocí symbolu "P" (Power Boost), dosáhne váš odsavač maximálního sacího výkonu. Tato funkce slouží pro rychlé odsátí výparů při extrémním vaření (např. současně 4 velké hrnce). Přepnutím na funkci "P" získá váš odsavač opravdu silnou sací sílu!

Halogenové osvětlení

Kulaté halogenové osvětlení o výkonu 20 W zaručuje komfortní osvětlení varné plochy pod odsavačem. Nový systém zaklapávacího krytu osvětlení umožňuje snadnou výměnu halogenové žárovky.

Snadná výměna a čištění filtrů

Odsavač je vybaven praktickým kovovým tukovým filtrem. Tento filtr se nemusí měnit. V případě jeho nasycení vás upozorní symbol kontroly filtru. Vzduchový teleskop zajišťuje bezpečnou polohu při manipulaci s filtrem. Kovový tukový filtr můžete snadno umýt ve dřezu nebo myčce.

V případě, že bude odsavač používán na provoz recirkulaci, je nutné použít uhlíkový filtr. Filtry nejsou součástí výrobku (na objednávku).

Snadné čištění

Nový tvar odsavače umožňuje velmi snadné a pohodlné čištění. Na celou přední plochu odsavače je snadný přístup. Přední část je vyrobena z kvalitního tvrzeného skla. Proto je čištění tak snadné. Na čištění stačí pouze prostředek na čištění sklad, zrcadel nebo oken.

>>Nabídku šikmých odsavačů par MORA najdete mezi Komínovými odsavači

Bezplatná zákaznická linka
800 105 505
Každý pracovní den 8.00 - 16.00 h
Hledáte svého nejbližšího prodejce nebo naši značkovou prodejnu?
Zobrazit mapu