Poradna Varné desky

Nová generace varných desek MORA nabízí indukční, elektrické a plynové provedení ve variantách 60 cm a 30 cm a se čtyřmi možnostmi hran sklokeramických desek. Záleží jen na vás, pro kterou se rozhodnete – vodítkem může být následující shrnutí základních výhod jednotlivých typů.

Hlavní přednosti nových varných desek MORA

Indukční vestavné desky MORA mají až 90% účinnost ohřevu na indukční zóně s minimálními tepelnými ztrátami. Litr vody přivedou k varu za pouhé 4 minuty! Úsporu času a energie zaručí také funkce Sprint (rychlé zvýšení výkonu), což oceníte především při vaření ve větších nádobách, které už nebude tak zdlouhavé. K dispozici je i funkce Časovač – časový spínač varných zón – a praktická FlexiZóna. Regulovat výkon jednotlivých zón můžete prostřednictvím dotykového ovládání, které lze uzamknout dětskou bezpečnostní pojistkou.

Sklokeramické varné desky mají 4 varianty hran, z nichž každá má své přednosti: kovový rámeček zabraňuje přetečení, zkosené hrany zaujmou elegantním vzhledem, přední broušená hrana umožňuje kombinovat různé typy varných desek a broušenou hranu ve tvaru C lze úplně vsadit do pracovní desky.

Pro milovníky plynové klasiky má MORA novou generaci plynových varných desek s povrchem z elegantního tvrzeného skla a dvojdílnou litinovou mřížkou. Ta ukrývá kromě 4 plynových hořáků i speciální extra velký trojitý hořák s úctyhodným výkonem až 3,3 kW. Plynové hořáky mají pojistku StopGas, která automaticky uzavře přívod plynu při náhodném zhasnutí plamene hořáku, třeba při přetečení obsahu hrnce nebo průvanu. Velmi praktické je integrované zapalování hořáků v knoflíku – už žádné hledání sirek nebo zapalovače. Stačí pouze otočit knoflíkem.

Jak vybrat varnou desku

Vaření a pečení

Jak vybrat varnou desku

Nová generace varných desek MORA nabízí indukční, elektrické a plynové provedení ve variantách 60 cm a 30 cm a se čtyřmi možnostmi hran sklokeramických desek.

Přečíst článek

Objevte indukční technologie s novinkami značky MORA

Objevte indukční technologie s novinkami značky MORA

Značka MORA představuje novinky v indukčních varných deskách. Směle se tak řadí mezi špičky na trhu.

Přečíst článek

Kolikrát jste se jí toužili dotknout? Se mnou můžete!

Kolikrát jste se jí toužili dotknout? Se mnou můžete!

Vaření nikdy nebylo jednodušší, k dokonalému jídlu dnes stačí už jen dotyk. Nová generace varných desek české značky MORA přišla v březnu s inovovanými funkcemi, které vám pomohou dosáhnout perfektního výsledku.

Přečíst článek

Proč si vybrat varnou desku MORA

Podívejte se na hlavní přednosti varných desek MORA

Přečíst článek

Co je dobré vědět o indukčních deskách MORA

Co je dobré vědět o indukčních deskách MORA

Přečíst článek

MORA představuje varné indukční desky vhodné do všech kuchyní – včetně panelákových

Indukční desky MORA je možné standardně zapojit na dvě fáze. V případě potřeby ale také jen na jednu fázi s tím, že na desce uživatel aktivuje chytrý regulátor, který se v průběhu provozu desky bude starat o to, aby nedošlo k přetížení jističe. Tento způsob zapojení je vhodný především právě do…

Přečíst článek

Jak snadno vyčistit sklokeramickou desku MORA

Podívejte se, jak snadno vyčistit sklokeramickou desku MORA.

Přečíst článek

Bezplatná zákaznická linka
800 105 505
Každý pracovní den 8.00 - 16.00 h
Hledáte svého nejbližšího prodejce nebo naši značkovou prodejnu?
Zobrazit mapu