Vlastnosti ohřívačů vody

Široký sortiment

Náš široký sortiment plní všechny představitelné potřeby

Široká objemová škála ohřívačů dostupných v kovovém nebo plastovém provedení dokáže usnadnit volby přesně podle vašich představ. V rámci ohřívačů s malým objemem si lze zvolit mezi tlakovým nebo beztlakovým provedením. Podle velikosti předpokládaného montážního prostoru jsou k dispozici pultové anebo podpultové.
Středně velké ohřívače lze zvolit v kulatém nebo hranatém pouzdře k zajištění správné montáže na stěnu ve svislé nebo vodorovné poloze.


Malé ohřívače vody

Malé ohřívače vody jsou díky svým rozměrům vhodné k instalaci do kuchyňských skříněk, pokojů pro hosty, umýváren, dílen a dalších prostor, kde je potřeba menší množství teplé vody. Ohřívač jednoduše napojíte na vodovodní kohoutek. Jelikož rozvody jsou horké, tepelné ztráty jsou malé. K dispozici jsou tlakové a beztlaké modely.

Střední ohřívače vody

Střední ohřívače vody MORA o velikosti 30 až 200 litrů jsou díky svým vnějším rozměrům vhodné k instalaci i do menších místností. K dispozici jsou modely, které umožňují montáž svisle nebo vodorovně, na zeď nebo podlahu. Můžete si zvolit elektrický nebo kombinovaný ohřev, který můžete kombinovat s ústředním vytápěním nebo solárními kolektory.


Vysoká kvalita

Vynikající ochrana proti vlivům prostředí

Kovové nádrže jsou vyrobeny z velmi kvalitního plechu válcovaného za studena, který tvoří pevný podklad pro smaltovaný povrch. Silnější plech (2,25 mm v horní a spodní části bojleru s pláštem o síle 1,8 mm) a ochranný nátěr s čistým smaltem bez přísad zaručují vysokou odolnost při provozu v náročném prostředí. Přísně kontrolovaný postup smaltování probíhá nanášením vrchní vrstvy při teplotě 850°C. Dodatečnou ochranu bojleru zajišťuje velká ochranná hořčíková anoda, ze které se neuvolňují žádné škodlivé látky.


Pečlivé zkoušení

Prověřenou spolehlivost ohřívačů vody MORA zaručuje stálá kontrola jakosti, která zahrnuje:

100%

  • tlakovou zkoušku
  • kontrolu ochrany proti korozi
  • zkoušku těsnosti
  • zkoušku bezpečnosti elektrických prvků
  • zkoušku funkčnosti

V našich zkušebnách probíhají i průběžné zkoušky dalších parametrů. Naše ohřívače splňují veškeré požadavky a předpisy zemí, ve kterých je prodáváme - dokonce i na těch nejnáročnějších trzích.

Hlavní přednosti ohřívačů MORA

Dvojitá ochrana proti korozi

Velmi kvalitní smalt a velká hořčíková anoda zajišťují odolnost i v těch nejtěžších provozních podmínkách bez jakýchkoliv škodlivých přísad ve vodě.

Elektrické nepřímé suché ohřívače

Elektrické ohřívače se smaltovou ochranou proti korozi, topnou přírubou vyrobenou ze speciální oceli mají velmi dlouhou provozní životnost, jelikož ochranná vrstva brání přímému kontaktu součástí s vodou.

Řešení do každého prostoru

Ohřívače vody s kapacitou od 50 do 150 litrů lze instalovat několika způsoby: svisle, vodorovně anebo na podlahu – jak vám to bude vyhovovat.

Ekologičnost výroby

Ohřívače MORA jsou vyrobeny z recyklovaných surovin.

Elektrické ponorné ohřívače

Měděný ponorný elektrický ohřívač s přímým ohřevem vody nabízí velkou odolnost proti korozi a dlouhou provozní životnost.

Vysoce kvalitní izolace

Vysoce kvalitní izolace šetrná k životnímu prostředí zajišťuje nejhospodárnější využití energie s minimální tepelnou ztrátou.

Bezplatná zákaznická linka
800 105 505
Každý pracovní den 8.00 - 16.00 h
Hledáte svého nejbližšího prodejce nebo naši značkovou prodejnu?
Zobrazit mapu