Jak vybrat sporák

Ať už dáváte přednost indukčním, elektrickým, kombinovaným nebo plynovým sporákům, u značky MORA si zaručeně vyberete. Při výběru sporáku je dobré si předem rozmyslet, co od něj očekáváte, jak často vaříte nebo pečete. U plynových sporáků můžete počítat s nízkou pořizovací cenou, ale s horšími pečícími vlastnostmi. Kombinované sporáky patří mezi nejprodávanější a to díky rychlému ohřevu a velmi dobrým pečícím vlastnostem trouby. Sporáky s multifunkční troubou jsou velmi oblíbené i díky možnosti pečení ve více vrstvách současně. Sklokeramické sporáky jsou žádané díky hezkému designu varné desky, která je hladká, bez pórů a lehce se čistí.

Sporáky MORA s novou multifunkční troubou jsou připraveny udělat vše pro perfektní výsledek vaření, pečení, grilování a maximální spokojenost kuchaře i strávníků. A pozor, MORA nyní nabízí největší objem sporáku v kategorii 50 cm na trhu – až 70 litrů!

Hlavní přednosti nových sporáků MORA

Všechny sporáky mají integrované zapalování hořáků v knoflíku, takže už nemusíte hledat sirky, když se chcete pustit do vaření.  Novinkou jsou mřížky StabilPlus pro maximální stabilitu nádobí na mřížce nebo neviditelné lepení sklokeramické desky na sporácích MORA, které tak nyní vypadají ještě lépe a mnohem snáze se čistí. Nové jsou i speciální funkce multifunkční trouby – spolehnout se můžete například na výkonný gril, rychloohřev, který troubu za 5 minut rozehřeje na 180°C, šetrné rozmrazování, úsporný ECO program, čištění trouby EcoClean a další užitečné vychytávky jako je třeba funkce na ohřev talířů před podáváním jídla nebo extra velký osmilitrový pekáč. Sporák můžete instalovat přímo k nábytku (bez mezery) a velmi praktická je i možnost použití stavitelného podstavce 850–940 mm.

 

Bezplatná zákaznická linka
800 105 505
Každý pracovní den 8.00 - 16.00 h
Hledáte svého nejbližšího prodejce nebo naši značkovou prodejnu?
Zobrazit mapu